Prestala mi fungovať tlač

„Prestala mi fungovať tlač“ sú slová s ktorými nás z času na čas kontaktujete. Tu sú najčastejšie problém s tlačou z mobilného zariadenia a návod, ako ich vyriešiť. Prestala mi fungovať tlač – návod ako opraviť tlač 1. Skontrolujte platnosť licencie v aplikácii Bločkomat. Hneď na vrchu vidíte platnosť. Ak platnosť vypršala, stačí si predĺžiť…

Tlač z VRP2 cez PC a notebook

Tlač z VRP2 na PC alebo notebooku bola pre našu tlačiareň prvý mesiac (júl 2022) nie plne funkčná, no problém sa nám podarilo odstrániť a znovu sa dá s našimi tlačiarňami tlačiť aj z PC/notebooku. Problém s tlačou na VRP2 nastal kvôli novému spôsobu generovania dokladu na VRP2, ktoré náš doplnok pre internetové prehliadače nebol…

VRP2

Štát spustil novú verziu Virtuálnej registračnej pokladnice VRP2. Tlač z VRP2 na mobilných zariadeniach funguje, s tlačou z webu už nie je problém (Aktualizované 11.9.2022)

Aktualizujte si VRP, inak ostane nefunkčná

Návod ako stiahnuť a aktualizovať VRP po 17.3.2022. Stiahnite si VRP z Finančnej správy.

Podporované tlačiarne a zariadenia

Podporované tlačiarne a zariadenia sú často kameňom úrazu väčšiny riešení pre tlač z Virtuálnej registračnej pokladnice. Preto snažíme neustálene snažíme rozširovať náš zoznam podporovaných zariadení. Pozrite si, či už v našom zozname nie je aj vaša tlačiareň.

Tlač potvrdenky o platbe zo SumUp Air

Tlačte potvrdenky o platbe z platobného terminálu SumUp Air vďaka Blockomat SumUp. Jednoduché riešenie za minimálne náklady. Prijímajte platobné karty a uspokojte zákazníkov potvrdenkou o platbe a zvyšujte svoje tržby.

Tlačte z VRP cez PC a notebook

VRP tlač cez PC a notebook je asi tým najjednoduchším spôsobom ako vytlačiť pokladničný doklad. Problém však môže nastať, ak chcete cez PC alebo notebook tlačiť viac dokladov a pravidelne. Vďaka nášmu riešeniu sa však toho nemusíte obávať. Tu je návod, ako nastaviť tlačiť z PC alebo netebooku a ušetriť kopec peňazí.

Ako pripojiť tlačiareň k aplikácii Bločkomat

Prepojenie VRP tlačiarne s aplikáciou Bločkomat je veľmi jednoduché. Pomocou pár klikov to zvládnete za jednu minútu. Poďme teda na to.

Ako nainštalovať aplikáciu Bločkomat

Inštalácia aplikácie Bločkomat je jednoduché a zvládnete to za 2 minút. Pomocou aplikacie Bločkomat môžete tlačiť pokladničné doklady z VRP na Android zariadeniach. Tu je návod ako na to.

Nastavenie VRP pre tlač pomocou aplikácie Bločkomat

Ak ste sa rozhodli tlačiť z mobilu alebo tabletu s Androidom, treba si stiahnuť tlačový vládač (driver) ako je napríklad aplikácia Bločkomat. A taktiež netreba zabudnúť skontrolovať nastavenie VRP pre tlač. Pre tlač z PC ponúkame špeciálny návod.