O nás

 

Náš príbeh začal v roku 2013. Na trhu sme nemohli nájsť vhodné pokladničné riešenie ako aj riešenie pre prijímanie platobných kariet okrem bankami poskytovaných POS terminálov. Ako sme zistili, rovnako túto potrebu s nami zdieľali stovky ďalších podnikateľov. Na základe skúsenosti zo zahraničia sme začali pripravovať projekt platobného terminálu. Po niekoľkých stretnutiach s bankami sme narazili na realitu legislatívy a daného trhu. Podarilo sa nám šikovným spôsobom využi poznatky z viacerých oblastí. Za pomoci partnerov sme priniesli jedno z najdostupnejších domácich riešení pre prijímanie platobných kariet. A tak vzniklo platobné riešenie Impo.

Postupne sme sa pustli aj do vývoja vlastného registračného softvéru. Tento projekt sme nazvali FoxBox. Jeho spustenie na trh nám zbrzdili viaceré legislatívne a administratívne zmeny a prieťahy. Štát a jeho zmeny legislatívy priniesli niečo ako FoxBox vo forme Virtuálne registračnej pokladne. Tá oslobodila malých a stredných podnikateľov od priveľkej byrokratickej a technickej záťaže v tomto segmente. Videli sme však nedostatky tohto riešenia vo veľmi malom sortimente podporovaných tlačiarní, nastavení formátovania tlače alebo personalizácii pokladničného dokladu. Preto sme sa rozhodli pripraviť vlastné riešenie, ktoré sme nazvali Bločkomat.

Bločkomat je aplikácia pre smartfóny (inteligentné telefóny) a tablety s operačným systémom Adroid. Slúži ako ovládač pre tlačiarne ktorý umožňuje tlač z VPR (virtuálnej registračnej pokladne) na rôznych mobilných tlačiarňach. Okrem funkcie ovládača umožňuje podnikateľom pridávať si na pokladničné doklady svoje logo alebo text ktoré pomáhajú podnikateľom v komunikácii so zákazníkom. Áno aj za pomoci pokladničného dokladu viete komunikovať a informovať. Viete sa aj odlíšiť, bloček personalizovať na vašu prevádzku a zviditeľnení sa v očiach zákazníka.

Spolu s aplikáciou ponúkame aj dômyselné tlačiarne a tak pomáhame podnikateľom pokladničné riešenia, ktoré im denne pomáhajú k zlepšeniu predaja a rastu ich podnikania.

Či už pripravujete kávu, staráte sa o vzhľad druhých alebo opravujete autá, chceme pre vás vytvárať produkty, ktoré vám pomôžu venovať satomu, čo robíte najlepšie a čo vás na práci baví. Náš cieľ je jednoduchosť, aby ste nestrácali čas pri účtovaní, ale mohli sa venovať svojim zákazníkom a biznisu.

A ak potrebujete pomôcť, neváhajte nás kontaktovať.

Tím Bločkomat