Sutazte s Blockomat

Súťaž

Blíži sa záver roku, ktorý je pre mnohých z nás to najkrajšie, ale aj najhektickejšie obdobie. Náš tím Bločkomat sa snaží podporovať podnikateľov a robiť ich každodenný život jednoduchší. Preto prichádzame so zľavou -25% pre každého, kto si v mesiaci december predĺži svoju licenciu o ročnú alebo doživotnú platnosť. 

Zároveň sa každý, kto si počas tejto akcie zakúpi ročnú alebo doživotnú licenciu, zapája do žrebovania o tri (3) extra zľavové poukazy v hodnote -25%, ktoré sa budú dať uplatniť pri ďalšom nákupe.

 

 

Pravidlá sú jednoduché:

  1. Ak máte niektorú z licencií Bločkomat pre Android zariadenia, prihláste sa na server licencie.blockomat.sk, kde si v období od 1.12.2023 do 31.12.2023 môžete predĺžiť platnosť svojej aktuálnej licencie (VRP a Sumup ovládač pre Android) a využiť zľavový kód vianoce2023.
    .
  2. Pri nákupe sa uplatní zľava na licenciu a posunie sa expirácia o novú  zakúpenú dobu. Napríklad, ak vám zostáva platnosť aktuálnej licencie 100 dní a kúpite si v našej vianočnej akcii predĺženie o ročnú licenciu (+365 dní), platnosť aktuálnej licencie sa vám predĺži na 100+365 = 465 dní.
    Zároveň sa zapojíte do žrebovania o zľavový poukaz na -25% zľavu pre ďalší nákup.

Určite nás poteší, ak nás budete zdieľať na Facebooku alebo iných sociálnych sieťach. Nezabudnite nás označiť.

 

Súťaž prebieha od 1.12.2023 do 31.12.2023 

 

Žrebovanie bude prebiehať 4.1.2024. S výhercami sa skontaktujeme a odošleme im ich výhru.

Výsledok žrebovania zverejníme na našich sociálnych sieťach.

 

Veríme, že táto zľava na záver roku 2023 vás poteší a prajeme vám pokojné prežitie vianočného obdobia bez stresu a plné pohody.

 

Tím Bločkomat