Sutazte s Blockomat

Súťaž

Vianoce sú čas prianí a splnených snov. Preto sme si pre vás pripravili súťaž. Vyhrajte jednu Print&Go mobilnú tlačiareň Bločkomat s ročnou licenciou v celkovej cene 164€.

 

Pravidlá sú jednoduché.

  1. Vyplňte formulár nižšie.
  2. Zodpovedajte na jednoduchú otázku: „Koľko tlačiarní viete pomocou jednej licencie Bločkomat pripojiť na Virtuálnu registračnú pokladnicu?“ – viď formulár nižšie
  3. Vyplňte kontaktné údaje a označte Súhlas so spracovaním osobných údajov a Súhlas so spracovaním osobných údajov na marketingové účely

Určite nás poteší, ak nás budete zdieľať na Facebooku alebo iných sociálnych sieťach. Nezabudnite nás označiť.

Súťaž prebieha od 9.12. do 21.12.

Losovanie bude prebiehať na základe generátora náhodných čísiel, kedy každý účastník súťaže dostane pridelené poradové číslo a na jeho základe sa pomocou generátora náhodných číslic vyžrebuje výherca. S výhercom sa skontaktujeme a odošleme mu výhru.

Záznam z losovania zverejníme na našich sociálnych sieťach.

 

Prajeme vám veľa šťastia a Vianoce bez stresu s VRP tlačiarňami Bločkomat pre systém eKasa.

Vyhodnotenie

Všetkým zúčastneným srdečne ďakujeme za zapojenie sa do našej vianočnej súťaže.

Žrebovanie sme trochu zjednodušili a namiesto generátora náhodných číslic a hľadanie v tabuľke súťažiacich sme zvolili systém žrebovania zo zúčastnených. Všetkých zúčastnených sme vložili do systému výberu jedného náhodného výsledku na stránke randomresult.com -> pick item. Systém následne zvolil nášho výhercu, ktorým sa stal pán Tibor z Martina. Gratulujeme.

Záznam zo žrebovania výhercu