VRP tlačiarňe a platobné terminály pre Android a Apple zariadenia.

Nákup bez rizika

Nákup bez rizika. 30 dni na vratenie produtku

Na internete je nákup bez rizika takmer nemožný. Sami vieme, aké je ťažké si len na základe informácií získaných od predajcu urobiť o produkte názor a podľa toho sa rozhodnúť. A aj keď sa rozhodnete si tovar kúpiť, často kvôli množstvu práci ho nestihnete poriadne vyskúšať a zmeškáte možnosť tovar vrátiť.

Bez rizika

Z týchto dôvodov sme sa rozhodli dať naším zákazníkom možnosť vrátiť ich objednávku do 30 dní.

Za týchto 30 dní majú naši zákazníci dostatok času produkt po prevzatí dôkladne prezrieť, vyskúšať a zistiť, či spĺňa všetko to, čo od neho žiadali a čo sme im sľúbili.

Kompatibilita 

Či už chcete naše tlačiarne využívať s Android zariadením alebo ich napojiť na PC či notebook, nie vždy si padnú do oka. Na trhu je veľké množstvo Andorid zariadení a v počítačoch mávame nainštalované rôzne programy a ovládače. Preto sa môže stať, že nastane problém pri tlači alebo pripojení. Jedná sa o zriedkavé udalosti, ale aj vďaka 30 dňom je dostatok času nás na to upozorniť. My môžeme pomôcť s nastavením alebo pripraviť aktualizáciu a takéto problémy odstrániť. Takto ušetríte čas a peniaze pri spätnom zasielaní produktu a hľadaní náhrady. 

Balenie

Produkt si kvôli jeho baleniu nikto nekupuje. Rovnako sa asi nik z nás nespráva k balenia veľmi šetrne. Nás by však potešilo, ak by ste nám tovar mohli vrátiť v pôvodnom balení nakoľko určite každého poteší, keď tovar predávame v balení.

Opotrebovanie

Aby ste zistili, či vám zakúpený var bude fungovať a vyhovovať, určite ho treba vyskúšať. Pri vrátení do 30 dní s týmto prípadom počítame. Produkt však nemôže byť opotrebovaný alebo poškodený.

Féroví prístup

Bez rizika ale fér

Berieme do úvahy prípady, kedy produkt nevyhovoval a nie prípady, kedy zákazník produkt aktívne využíval na nejakej akcii, trhu, jarmoku a podobne. No po tomto podujatí, keď produktu nepotrebuje, produktu chce vrátiť a žiadať peniaze späť.

Vrátenie

Ak by vám produkt nevyhovoval, zabaľte ho do prosím do pôvodného balenia a zašlite ho na našu adresu pre vrátenie tovaru a reklamácie:

BizTools, s. r. o.
Zigmundíkova 469/27
922 05 Chtelnica

Pozor, táto adresa je iná ako adresa sídla spoločnosti

Budeme radi ak nám do balíka alebo prostredníctvom emailu (info@blockomat.sk) napíšete dôvod vrátenie tovaru a rovnako aj číslo účtu v tvare IBAN, aby sme vám mohli zaslať peniaze a dobropis.

Podrobné informácie o záruke, vrátení alebo reklamácii nájdete v Obchodných podmienkach.

Všetky vaše nákupy sú bez rizika.

Veríme, že vás táto služba poteší a váš nákub bude bez rizika.

Tím Bločkomat.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Bločkomat