VRP tlačiarňe a platobné terminály pre Android a Apple zariadenia.

Prijímajte platby kartou aj s VRP

VRP terminal

Google Pay a Apple Pay sa vďaka širokej podpore bánk rozrastajú neuveriteľným tempom a preto platby kartou sú oveľa viac vyžadované. Ak začínate s podnikaním alebo terminál na prijímanie platieb kartou ešte nemáte, určite si ho zakúpte a tak pomôžte vášmu podniku.

SumUp je platobný terminál, ktorý je určený hlavne pre živnostníkov alebo malých podnikateľov, ktorí nevyužívajú terminál na dennej báze. SumUp je úplne bez viazanosti alebo akýchkoľvek mesačných, inštalačných a odinštalačných poplatkov. Jediný poplatok tohto malého terminálu je poplatok za spracovanie transakcie (platby) vo výške 1,95%. Iné poplatky terminál nemá.


Stačí si ho zakúpiť a vďaka našej zabudovanej integrácii v aplikácii Bločkomat môžete hneď prijímať platby a vydávať potvrdenia o platbe s pokladničnými dokladmi, teda bločkami, vytlačených na tlačiarni pre VRP. Nemáme žiadnu vstupnú licenciu. Terminál si stačí zakúpiť a môžete ho hneď používať. Ak už terminál máte, môžete ho hneď spárovať a využívať.


Terminál má vlastnú aplikáciu, ako pre iOS zariadenia, tak i pre Android. Preto je veľmi vhodný pre užívateľov Virtuálne registračnej pokladnice (VRP) nakoľko sa predpokladá, že aplikáciu VRP používate na svojom inteligentnom telefóne alebo tablete.


Funguje naozaj bezproblémovo a vďaka svojim malým rozmerom si ho môžete zobrať so sebou všade. Je vhodný aj na rôzne akcie ako sú trhy, jarmoky, alebo iné príležitostné predaje.

Viac nájdete v našom eshope.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Bločkomat