TAXI

Určite nie je pre Vás novinkou, že aj TAXI musia mať registračnú pokladňu. Ak nechcete dostať pokutu pri najbližšej náhodnej kontrole, mali by ste si ju zaobstarať. Ten najjednoduchší a aj najlacnejší spôsob, ako si ju zaobstarať, je, že si ju nainštalujete do mobilu. Štátna virtuálna registračná pokladňa je jednoduchá, praktická a zdarma. Vaši vodiči už iste majú inteligentné telefóny a ak nie, tak tie najlacnejšie, kde Vám virtuálna registračná pokladnica pôjde, sú telefóny s Androidom s cenou dokonca pod 80€.

 

K telefónu si však nezabudnite dokúpiť tlačiareň. Cenovo najvýhodnejšia tlač je na 58mm termopapier. Ten využíva napríklad mobilná tlačiareň Print&Go. 

Print&Go je malá, nenápadná a rýchla. Jedenkrát ju nabijete, kľudne aj v aute, a vydrží aj mesiac. Je nenáročná a tlačí naozaj rýchlo.

Termopáska vydrží v niektorých prípadoch aj týždne.

Nezanedbajte svoje povinnosti. Ako štát kontroluje TAXI služby, si môžete prečítať v nasledujúcom článku.

 

TAXI a registračná pokladňa

Ak máte VRP (Google Play a ste zaregistrovaný na Finančnej správe) a chcete praktickú tlačiareň, odporúčame vám Print&Go. Vďaka aplikácii vám bude skvele tlačiť a na dokladoch môžete zanechať vtipnú poznámku, kontakt alebo iné užitočné informácie.

 

Späť na hlavnú stránku