Predajňa

Keď zakladáte obchod alebo uvažujete nad tým, určite si predstavíte, že potrebujete zložitý pokladničný systém. Vôbec to tak nemusí byť.

Do prevádzky, kde obsluhujete zákazníkov, odporúčame tablet. Má veľkú plochu a výborne sa s ním manipuluje. Drahé a kompromisné riešenia málokedy vyhovujú Vašej situácii.

Môžete vyskúšať VRP (virtuálnu registračnú pokladňu). Namiesto riadkového zoznamu si viete rozdeliť tovar do kategórií. Tie najviac predávané si viete dať ako rýchlu voľbu medzi „dlaždicové zobrazenie“.

Ak si myslíte, že stovky produktov nie je možné zvládnuť cez VRP, mýlite sa. Virtuálna registračná pokladňa sa celkom rýchlo prispôsobuje, keď si vediete sklad a máte zaznamenané čiarové kódy, teda EANy. Viete si pridať buď čítačku čiarových kódov alebo využiť kameru tabletu / mobilu, na ktorom máte virtuálnu registračnú pokladňu.

Do prevádzky určite nepotrebujete mobilnú tlačiareň. Jednoduché a spoľahlivé riešenie je tlačiareň Sit&Print. Viete ju mať aj pripojenú cez USB kábel alebo cez Bluetooth.

Ak si zákazník praje, pokladničný doklad, teda ľudovo povedané „bloček“, môžete jednoducho odoslať na email, a tak si ho viete dlhšie uchovať. Takúto funkciu oceníte, ak predávate produkty alebo služby podnikateľom, ktorí ich musia archivovať 10 rokov.

Ak si prajete chcete stiahnuť aplikáciu Vrituálnej registračnej pokladne (VRP), nájdete ju na nasledujúcom odkaze Google Play. ale nezabudnite sa „zaregistrovať“ na portáli Finančnej správy.

Bokom predsudky. Skúste VRP. Ušetrite si peniaze hlavne na začiatku podnikania. VRP je dobré riešenie a dá sa každodenne použivať.

 

Späť na hlavnú stránku