Kaviareň, občerstvenie, gastro

Osloboďte sa od dohadovaní si stretnutí s obchodnými zástupcami a servisnými technikmi. Vyriešte všetko cez internet. Rýchlo a jednoducho. Už do 24 hodín môžete fungovať.

Navoľte si niekoľko produktov do rýchlej voľby. Pre kaviareň je ideálne použiť tablet, kde máte väčšiu plochu pre produkty. Pomocou farebného rozlíšenia kategórií si viete rozdeliť druhy produktov a tak veľmi rýchlo a intuitívne používať pokladňu.

Pri bežnom chode prevádzky máte plné ruky práce s obsluhou zákazníkov, prípravou objednávok alebo s upratovaním a čistením. Určite sa nechcete zdržiavať pri nápore zákazníkov vymieňaním termopásky. Preto pre tento typ podnikania odporúčame väčšiu tlačiareň.

VRP je ideálny typ pokladničného systému, najmä na začiatok. Ak s podnikaním začínate úplne od nuly, sami máte istú predstavu. Realita môže byť na začiatku ťažšia, a preto investícia v stovkách alebo až tisícoch eur do pokladničného systému sa nemusí rýchlo vyplatiť ani vrátiť.

Náš tip

VRP je skvelý na začiatok. Po roku alebo dvoch môžete riešenie ľahko zmeniť. Načerpáte nové poznatky, ktoré Vám pomôžu pri rozhodovaní. Možno Vám bude virtuálna registračná pokladňa plne vyhovovať a nebude treba meniť ani po 5 rokoch absolútne nič. Virtuálna registračná pokladňa si od vzniku prešla svojim vývojom a musíme v tomto smere pochváliť tvorcov, nakoľko sa stáva stále lepšou.

 

Späť na hlavnú stránku