Funkčné riešenia pre malých aj veľkých.

Hľadáte jednoduché a lacné pokladničné riešenie? Skúste Virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP). Ak máte inteligentný telefón alebo tablet s operačným systémom Android, stačí vám už len malá tlačiareň a požiadať Finančnú správu o registráciu. A môžete začať.  Pri iOS zariadeniach značky Apple je ešte stále problém s komunikáciou tlačiarní, ktorá sa iste podarí časom odstrániť.

Náš tím Bločkomat sa špecializuje sa na tvorbu ovládačov pre tlač, softvéru ale aj hardvéru ako sú tlačiarne pre pokladne. Vytvorili sme niekoľko tlačiarní, ktoré sú jednoduché na obsluhu, spoľahlivé a dostupné.

Tlačiarne ktoré ponúkame k aplikácii Bločkomat sú plne prispôsobené tejto aplikácii a bezproblémovo s ňou spolupracujú. Našu aplikáciu Bločkomat môžete využiť aj s inými mobilnými tlačiarňami pre VRP. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnuť a vykonať tlačový test. Pre tlačový test si nepotrebujete zakúpiť licenciu. Ak sa testovacia tlač poradí, môžete si dokúpiť licenciu podľa svojich potrieb a ušetriť kopec peňazí ktoré sa zídu na iné veci hlavne pri začiatkoch podnikania.

Okrem tlačiarní pre virtuálnu registračnú pokladnicu a aplikácie pre tlač z VRP vytvárame video návody, rady, novinky, poradenstvo a všetko, čo vám rôzne aktivity, aby sme vám pomohli v podnikaní.

U nás získate

Nulový inštalačný poplatok

Nulový aktivačný poplatok

Bezplatné aktualizácie

Bezplatná pomoc pri inštalácii alebo softvérových problémoch pomocou vzdialeného prístupu.

Možnosť zvolenia si licencie podľa vlastných potrieb, teda neplatíte za niečo čo je pre vás zbytočné alebo príliš drahé.

Možnosť použiť aj vlastnú tlačiareň alebo vybrať si jednu z našich overených a otestovaných tlačiarní so zárukou a servisom.

 

Aplikácia Bločkomat
Nájdete ju v obchode Google Play. Ponúka bezplatný tlačový test, kde si môžete vyskúšať jej funkcie a funkčnosť či už s nami poskytovanými tlačiarňami alebo s vašou zakúpenou nie priamo u nás.

V aplikácii si možnosť pridania loga alebo textu na pokladničný doklad (bloček) pre reklamné a informačné účely. Takto sa môžete nielen odlíšiť a zviditeľniť ale aj informovať zákazníkov o akciách, zmenách otváracích hodín, odkazovať na svoje sociálne siete alebo poskytnúť iné informácie.

Vďaka využívaniu Virtuálnej registračnej pokladne vám odpadá potreba mať pokladňu na mieste viditeľnom pre zákazníka a preto si ju môžete umiestniť do prevádzky podľa vašich potrieb.

Vďaka využívaniu VRP a aplikácie Bločkomat sa nemusíte starať o chránené dátové úložisko alebo mať pokladničnú knihu nakoľko pri používaní virtuálnej registračnej pokladnice vám táto povinnosť odpadá. A tak šetríte nielen peniaze ale aj čas strávený pri administratíve. Všetko je online a kedykoľvek k dispozícii na stiahnutie a kontrolu.

 

 

Naše tlačiarne ponúkajú

Najlacnejšia forma tlače vďaka využitiu termopapiera, kedy na tlač nepotrebujete ani tonery alebo cartridge pre tlačiareň. Preto je táto forma tlače nielen rýchla a bezúdržbová, ale aj šetrnejšia voči životnému prostrediu.

VRP ponúka aj možnosť odoslania pokladničného dokladu na email, čo šetrí aj samotnú tlač a vám peniaze.

Poskytujeme aj servis v rámci záruky ako aj po záruke a to do 48h.

Sme najlepšia voľba pre Virtuálnu Registračnú Pokladnicu

Aplikácia Bločkomat funguje najlepšie s našimi tlačiarňami. Na nich je aplikácii vytvorená a testovaná. Ale nechceli sme ju uzavrieť a nútiť zákazníkov si kúpiť novú tlačiareň aj keď si už nejakú zakúpili. A tak sme ju nechali „otvorenú“ aj pre iné zariadenia a preto ak máte už zakúpenú tlačiareň, je veľká pravdepodobnosť, že vám aplikácia Bločkomat umožní tlač z VRP aj na vašej tlačiarni.

 

Virtuálna registračná pokladnica má zobrazenie aj pre tablety, ktoré je odlišné od toho pre inteligentné telefóny ktoré majú na rozdiel od tabletov menší rozmer obrazovky. Naše tlačiarne vedia spolupracovať s oboma verziami či tablet alebo inteligentný telefón s operačným systémom Android a pravidelne všetky nové zmeny aktualizujeme.

 

Virtuálna registračná pokladnica oslobodila podnikateľov od viacerých povinností. Jednou z nich je vedenie knihy elektronickej registračnej pokladnice, servis registračnej pokladnice, nemusíte 10 rokov archivovať denné uzávierky, nenesiete zodpovednosť za elektronický žurnál a veľa ďalšieho. Skúste ju aj vy. Je zdarma.