VRP tlačiareň

Tlač z Virtuálnej registračnej pokladnice

Ak používate Virtuálnu registračnú pokladňu na PC, tak tlačiť viete aj na klasickej tlačiarni.

Ak chcete tlačiť na malej tlačiarni ako v predajni a nemíňať drahý kancelársky papier na tlač dokladov, sú tu obmedzenia.

Virtuálna registračná pokladňa, alebo v skratke VRP podporuje len 4 mobilné tlačiarne ktorých cena je 230€ alebo aj viac. Tieto tlačiarne sú BIXOLON SPP-R200II, Star S220i, Star SM-T300i a Zonerich AB-330M. Tlač z VRP je však možná aj na iných lacnejších tlačiarňach.

Ako tlačiť z VRP

Pre tlač z VRP na iných tlačiarňach potrebujete program, teda ovládač (driver), ktorý umožňuje tlač  na inom zariadení. My sme preto vytvorili aplikáciu Bločkomat, ktorá je určená pre Android zariadenia.

Aplikácia Bločkomat teda umožňuje tlač z VRP, aj na iných tlačiarňach aj keď nie sú priamo podporované Virtuálnou registračnou pokladnicou.

Na výber máte naše tlačiarne, ktorú sú otestované a bezproblémovo fungujú, alebo si môžete zakúpiť inú mobilnú tlačiareň a vďaka funkcii TEST v aplikácii Bločkomať otestovať, či je možné z VRP pomocou našej aplikácie tlačiť.

Aplikáciu si môžete zdarma stiahnuť a vyskúšať z Google Play (Obchod Play).

Okrem tlače pokladničných dokladov na pokladničné doklady umiestniť text hlavičky, teda na začiatok dokladu. Rovnako viete pridať ľubovoľný text do pätičky, teda na koniec dokladu. Tento text môžete využiť pre zdieľanie informácií ako napríklad webové stránky, sociálne siete, otváracie hodiny, telefónne číslo alebo iné relevantné informácie.

Pre tlač z VPR potrebuje aplikácia Bločkomat licenciu. Licenciu si môžete zakúpiť buď na 1 mesiac, 1 rok alebo doživotnú. Licencie nájdete v našom obchode alebo na licenčnom serveri licencie.blockomat.sk, kde si viete sledovať platnosť ale aj predĺžiť jej platnosť.

Licencia sa viaže na jedno zariadenia ako je mobil alebo tablet. Po zadaní licencie na danom zariadení bude licencia spojená s daným zariadením. Vieme, že zariadenie sa môže stratiť, rozbiť alebo si zakupujete novšie a lepšie zariadenie. Preto umožňujeme aj odpárovať a prenos licencie na iné zariadenie. Ak by ste potrebovali licenciu odpárovať, kontaktujte nás.

Ak máte viac firiem, nemusíte si pre každú kúpiť inú tlačiareň alebo licenciu. Stačí jedna, ak budete pre tlač používať rovnaký mobil alebo tablet.

U nás získate:

  • Nulový inštalačný poplatok
  • Nulový aktivačný poplatok
  • Bezplatné aktualizácie
  • Bezplatná pomoc pri inštalácii alebo softvérových problémoch.
  • Možnosť zvolenia si licencie podľa vlastných potrieb, teda neplatíte za niečo čo je pre vás zbytočné alebo príliš drahé.
  • Možnosť použiť aj vlastnú tlačiareň alebo vybrať si jednu z našich overených a otestovaných tlačiarní so zárukou a servisom.

Mobilná VRP tlačiareň – Print&Go

Mobilná tlačiareň Print&Go je VRP tlačiareň určená pre tých, ktorí sa potrebujú pri svojej práci hýbať alebo nemôžu byť pri svojej práci limitovaní dostupnosťou elektrickej siete.

Tlačiareň je určená pre 58mm rolku papiera a na rozdiel od konkurenčných vie pracovať s 50 mm návinom.

Je malá a jednoducho sa s ňou pracuje. Výmena termopapierovej rolky trvá len pár sekúnd a hneď môžete účtovať ďalej.

Táto tlačiareň pre VRP sa spája s mobilom alebo tabletom pomocou Bluetooth pripojenia. Jednoducho si ju spárujete pomocou našej aplikácie a môžete si spustiť Virtuálnu registračnú pokladnicu a začať účtovať.

Stacionárna VRP tlačiareň – Sit&Print 

Stacionárna tlačiareň Sit&Print je VRP tlačiareň určená pre tých, ktorí potrebujú tlačiť veľa a nepotrebujú mať mobilnú tlačiareň

Tlačiareň tlačí na  80mm široký papier. Je praktická a jednoducho sa s ňou narába.

Stacionárnu tlačiareň viete k mobilu alebo tabletu prepojiť pomocou Bluetooth a tak nebudete limitovaný žiadnym káblom.

Jednoducho ju prepojte s našej aplikácie, otvorte si Virtuálnu registračnú pokladnicu a môžete obsluhovať zákazníkov a tlačiť bloťky.

 Platobný terminál pre VRP – SumUp Air

Al používate VRP na mobile alebo potrebujeme malý a jednoduchý platobný terminál pre prijímanie platieb, vyskúšajte SumUp.

Ak potrebujete vytlačiť potvrdenie o platbe pre zákazníka, tak s tým nie je problém.

Naša aplikácia Bločkomať umožňuje tlač z terminálu SumUp aj to aj bez zakúpenia licencie.

V aplikácii si viete aj nastaviť počet potvrdenie, či už chcete tlačiť len jednu pre zákazníka, alebo si vytlačiť dve a jednu si nechať pre seba. Taktiež si viete na potvrdenie o platbe pridať aj vlastný text. Platobný terminýl SumUp 3G je nezávislý a tlač dokladov je možná len cez originálnu tlačiareň SumUp 3G.

Overené finančnou správou

Všetky informácie a potvrdenie možnosti používať tlačiarne, ktoré nie sú priamo integrované vo VRP, si môžete over na stránkach finančnej správy na tomto odkaze – Tlačiarne používané pri VRP.

Potrebujete poradiť? Zanechajte nám kontakt a radi vám poradíme